فراخوان برگزاری هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو

پس از هفت دوره برگزاری مستمر جایزه‌ی شعر احمد شاملو، اینک مؤسسه‌ی الف. بامداد و دبیرخانه‌ی جایزه همچون گذشته با اتکا به پشتیبانی مشفقان دغدغه‌مند و به پشتوانه‌ی استقبال روزافزون و مؤثر شاعران و ناشران شعر، امسال هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو را برگزار می‌کند.

 پس از هفت دوره برگزاری مستمر جایزه‌ی شعر احمد شاملو، اینک مؤسسه‌ی الف. بامداد و دبیرخانه‌ی جایزه همچون گذشته با اتکا به پشتیبانی مشفقان دغدغه‌مند و به پشتوانه‌ی استقبال روزافزون و مؤثر شاعران و ناشران شعر، امسال هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو را برگزار می‌کند. به سیاق هر سال، مجموعه‌ی برگزیده‌ی این دوره از میان کتاب‌های شعر نو منتشرشده در سال گذشته (سال ۱۴۰۰ خورشیدی) انتخاب و در مراسم اختتامیه‌ی جایزه در روز بیست و یکم آذر ۱۴۰۱ (هم‌زمان با نود و هفتمین زادروز تولد شاعر بزرگ معاصر، احمد شاملو) معرفی خواهد شد. 

از شاعران گرامی و نیز ناشرانی که در زمینه‌ی انتشار شعر فعالیت دارند درخواست می‌کنیم، در صورت تمایل به شرکت در این رقابت ادبی، حداکثر تا پایان خردادماه امسال تعداد «سه نسخه» از کتاب‌های «چاپ اول» «شعر نو» خود را که در سال ۱۴۰۰ خورشیدی منتشر شد برای دبیرخانه‌ی این جایزه بفرستند. 

نشانی: استان البرز، کرج، بلوار جمهوری، بوستان چهارم، پلاک۳۲۳، واحد پنج. کد پستی ۳۱۴۳۹۶۵۵۹۸

 

ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها

بیشتر

اطلاعیه و بیانیه‌ها